Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


Професії


Адреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
Випускників шкіл запрошуємо на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу".

Бармен

 Короткий опис: Звична і буденна в Сполучених Штатах Америки, в Східну Європу професія бармена прийшла відносно недавно і тепер з кожним роком поступово закріплюється у свідомості людей. Спочатку  бармен  (букв. «Людина за барною стійкою») - це спеціально навчений співробітник бару, який займається приготуванням різних напоїв і коктейлів. Сьогодні це не просто професія, це певний імідж закладу відпочинку.

Історія професії: З історичної точки зору основи професії бармена були закладені в США за часів «золотої лихоманки». У нових умовах товарообігу власники торгових точок пропонували широкий спектр продуктів, в число яких в якості одного з затягають засобів входили алкогольні напої. Новий хід в організації торгівлі з часом відділив продаж від так званого «місця відпочинку», що примикає до торгових центрів, а працівники цих закладів стали першими барменами. ...

Соціальна значущість професії в суспільстві: Важливість і незамінність бармена не викликає сумніву в сучасному світі. Більш того, частою практикою стає наявність працівників з тонким психологічним чуттям, здатних не тільки надати сервіс на вищому рівні, а й проявити людське співчуття і співчуття, що зустрічаються досить рідко в наші дні.

Масовість і унікальність професії: У більшості випадків барменами стають молоді люди до 30 років, хоча в країні - батьківщині даної професії ситуація з точністю до навпаки. Кожен поважаючий себе бармен зобов'язаний ознайомитися з першою книгою-кодексом бармена «Bartender's Guide», що вийшла ще в 1862 році і містить крім основних установок унікальну рецептуру коктейлів і напоїв.

Ризики професії: При видимій простоті професії бармена, існують і підводні камені. Прийнято вважати, що це традиційно чоловіча професія, що підтверджується практично відсутністю дівчат за барною стійкою. Ще однією обставиною стає жорстка конкуренція серед професійних барменів, в той час як новачкам, щоб зайняти своє місце в королівстві коктейлів, потрібно чимало потрудитися, щоб довести свою компетентність.

Отримати професію " Бармена" можно у

Державному навчальному закладі
"Запорізький професійний ліцей сервісу"
 

Майстер клас: «Приготування коктейлів»