Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


Професії


Адреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
група у Facebook
Календар України. Українське ділове мовлення Випускників шкіл запрошуємо на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу".

Наші досягнення

    13 квітня 2014 року відбувся десятий Всеукраїнський конкурс дизайнерів «KIROVOGRAD FASHION WEEKEND 2014», який був організований Управлінням молоді та спорту Кіровоградської обласної Державної адміністрації. В конкурсі приймали участь студенти середніх і вищих учбових закладів та молоді дизайнери України. 
     Державний навчальний заклад «Запорізький професійний ліцей сервісу» приймав участь в цьому конкурсі з колекцією одягу «Слов’яночка» в номінації «Арт-мода»Колекцію представляла учениця ІІІ курсу групи №18/11 з професії «Кравець», керівник - майстер виробничого навчання Фенченко Тетяна Анатоліївна.За результатами конкурсу професійне журі визначило переможцем конкурсу  колекцію «Слов’яночка» Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей сервісу»  в номінації «Арт-мода», яка  отримала головний приз «Гран-При» конкурсу та була нагороджена дипломом і цінними подарунками.    Колекція одягу «Льняна тяганина» посіла І місце на Міжнародному конкурсі «Моди і стилю» Випадкові свідки»  у
м. Запоріжжя та 1 місце на конкурсі« Феєрія краси »у м. Київ.

 
 Колекція була продубльована і пошита спеціально для відомих людей, видатних українців не лише нашого міста, а й країни, таких як Ніна Матвієнко, Олександра Кужель, які брали участь у Міжнародному історико-культурному фестивалі «Хортиця єднає Україну» у Запоріжжі 2008 року.
   З 24 по 26 травня 2017 року
на базі Чернігівського професійного ліцею побуту відбувся III етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладі з професії «Флорист», у якому брали участь переможці II етапу конкурсу з різних областей України. Запорізьку область представляла учениця ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» Ліснича Анастасія (майстер виробничого навчання – Макушева Вікторія Вікторівна, викладач професійно-теоретичної підготовки – Калугіна Ольга Василівна).
     За спільним рішенням журі та оргкомітету учениця Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей сервісу» Ліснича Анастасія посіла ІІІ місце з врученням Диплому ІІ ступеню, та буде отримувати впродовж року стипендію Президента України.
 
 Щороку наші майбутні перукарі отримують чисельні нагороди.  

   15 грудня 2017 року у приміщенні Запорізької міської ради відбулося нагородження переможців конкурсу «Кращий учень року професійно-технічного навчального закладу м. Запоріжжя».
     Переможцем конкурсу «Кращий учень року професійно-технічного навчального закладу м. Запоріжжя» – у номінації «Кращий за професією» стала учениця нашого навчального закладу Надєєва Оксана – група № 14/15.