Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


Професії


Адреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
Випускників шкіл запрошуємо на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу".

Наші досягнення

   13 квітня 2014 року відбувся десятий Всеукраїнський конкурс дизайнерів «KIROVOGRAD FASHION WEEKEND 2014», який був організований Управлінням молоді та спорту Кіровоградської обласної Державної адміністрації. В конкурсі приймали участь студенти середніх і вищих учбових закладів та молоді дизайнери України. 
   Конкурс проводився за напрямками: 
1. Жіноча та чоловіча мода
-  колекція prêt-a-porte
-  колекція Арт-мода
2. Презентація одного образу
3. Дитячий одяг
     Державний навчальний заклад «Запорізький професійний ліцей сервісу» приймав участь в цьому конкурсі з колекцією одягу «Слов’яночка» в номінації «Арт-мода» .
Колекцію « Слов'яночка »  представляла учениця ІІІ курсу групи №18/11 з професії «Кравець», керівник - майстер виробничого навчання Фенченко Тетяна Анатоліївна.
Колекція виконана в романтичному стилі з елементами фольклору. Вона поєднує в собі жіночність і практичність, має досить багато контрастів. Колекція одягу відрізняється декоративністю, вона доповнена елементами, які є складовими національного костюму, в ній використовуються самі різні прийоми оздоблення з народним орнаментом.


 
      Фольклорний стиль для нас сьогодні - це шанс зберегти себе і свою культуру, українські традиції, пам'ять наших предків. Одягаючи одяг у фольклорному стилі , ми дізнаємося про своє коріння, а це вже важливо саме по собі . Дана колекція підкреслює традиції і єдність українського народу, який жив завжди і ніхто не зможе припинити його існування. Орнамент в костюмах колекції служить оберегом. Наші пращури щиро вірили, що обереги допомагали захистити свої будинки і поселення від нечистих помислів, вони надавали силу для досягнення благ і займали важливу роль у Слов'янській культурі.


 
За результатами конкурсу професійне журі визначило переможцем конкурсу  колекцію «Слов’яночка» Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей сервісу»  в номінації «Арт-мода», яка  отримала головний приз «Гран-При» конкурсу та була нагороджена дипломом і цінними подарунками.