Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


Професії


Адреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
група у Facebook
Календар України. Українське ділове мовлення Випускників шкіл запрошуємо на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу".

Новини

І місце на конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва

 "Весела папуга" учнів гр. 4/16 з професії "Флорист" отримала І місце на конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Світ Оріґамі" у номінації "Паперова пластика"

ДКА учнів з професії "Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник"

15 лютого 2018 року в Державному навчальному закладі «Запорізький професійний ліцей сервісу» успішно відбулась державна кваліфікаційна атестація учнів за професією «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»

ДКА учнів групи 10/16 з професії «Офіціант. Бармен»

 15 лютого 2018 року в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» у групі № 10/16 проводилась державна кваліфікаційна атестація з професії «Офіціант. Бармен»

Засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання

12 лютого 2018 у ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» відбулося засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання з професій «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття», «Кравець», «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»

Конкурс "Світ оригамі"

 На початку лютого відбулось відкриття обласної виставки-конкурсу з оригамі «Світ оригамі». 

ДКА учнів групи 19/16 з професії «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття».

08.02.2018 року відбулась Державна кваліфікаційна атестація учнів групи 19/16 з професії «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття».

Розвиваємо креативне мислення

 7 лютого 2018 року практичний психолог Кривушак Інна Сергіївна провела тренінг з учнями групи 16/17.

Актуальна правова інформація для учнівської молоді

 Для розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні, важливим є формування нового, вищого рівня правосвідомості та правової культури населення. Саме тому в рамках проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалісти Запорізької юстиції зустрілися з першокурсниками ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу».

Викладачі ліцею відвідали тренінг-семінар

 Наприкінці січня викладач спец. дисциплін Чепакова Н.П. та майстер виробничого навчання Стеценко Г.М. в тренувальному центрі "Акули бара" пройшли тренінг-семінар.

Виробнича практика учнів ліцею

 
З метою закріплення одержаних навичок та професійних умінь, опанування прогресивних форм організації праці, здобуття необхідних практичних навичок самостійного та якісного виконання робіт учні групи 10/16 (професія "Офіціант. Бармен") зараз проходять виробничу практику
  [1]  2   ...  9