Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


Професії


Адреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
група у Facebook
Календар України. Українське ділове мовлення Випускників шкіл запрошуємо на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу".

Новини

«Професійний орієнтир»

 У Південному відділі сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості в рамках проведення місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» 20 лютого 2019 року відбувся День відкритих дверей.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» була проведена зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані. 

"України - це Ми"

 16 лютого 2019 року було підбито підсумки Обласного етапу фестивалю-конкурсу патріотичної поезії та пісні "України - це Ми".

ДКА учнів групи 11/17 з професії «Офіціант. Бармен»

 14 лютого 2019 року в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» у групі № 11/17 відбулась ДКА з професії «Офіціант. Бармен».

Стоп Булінг!

 13 лютого 2019 року спеціалістами Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області в рамках загальнонаціональної правопросвітницької кампанії «Стоп Булінг!» проведено відкритий урок для учнів Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей сервісу».

Дипломовані спеціалісти

 Завершальним етапом навчально-виробничого процесу для учнів випускної групи 9/17 (професія «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття») стала Державна кваліфікаційна атестація, яка відбулась 7 лютого 2019 року.

У Південному відділі сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості учні 9-х класів відчули себе в ролі перукаря, флориста і взуттьовика

 6 лютого, в Південному відділі сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості учні 84-ї школи завдяки учням та викладачам ДНЗ "Запорізький ПЛС" отримали можливість спробувати свої сили в актуальні професії.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

 З метою формування національної свідомості слухачів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» було проведено виховний захід на тему: «Соборна Україна: від ідеї до життя».

Семінар-практикум КПК

 18 січня 2019 року на базі ДНЗ “Запорізький професійний ліцей сервісу” відбувся семінар-практикум КПК 

Педагогічні читання

 10-11 січня 2019 року відбулися педагогічні читання
  [1]  2   ...  19