Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


Професії


Адреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
група у Facebook
Календар України. Українське ділове мовлення Випускників шкіл запрошуємо на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу".

Обласний семінар-практикум педагогічних працівників ЗП(ПТ)О легкої промисловості та сфери послуг.

 25 жовтня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей сервісу» відбувся обласний семінар-практикум педагогічних працівників ЗП(ПТ)О легкої промисловості та сфери послуг.

 На початку семінару перед учасниками виступив директор ліцею Спекторов Борис Ілліч, який розповів про перспективи розвитку ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу».
 Тренінг на тему «Активізація уваги учнів на пізнавальну діяльність у сучасних умовах на уроках професійно-теоретичної (практичної) підготовки» підготувала та провела практичний психолог ліцею Руденко Інна Сергіївна. При проведенні тренінгу учасники в ігровій формі виконували вправи з активізації уваги на пізнавальну діяльність  розвиток пам’яті, мислення, роботу в парі та на адаптацію. З презентацією на тему «Методика складання Google тестів та їх застосування при викладанні предмета «Технологія виготовлення виробів» виступила викладач спецдисциплін з професії «Кравець» Кручина Лариса Миколаївна. В доповіді було зазначено , що застосування Google тестів в роботі допомагає діагностувати рівень знань кожного учня та стимулює їх пізнавальний інтерес.
 Відкритий урок на тему «Створення зачісок різних типів на довгому волоссі з використанням інноваційних елементів зачіски» провела майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр)» Шульга Ольга Степанівна. Присутні відмітили майстерність та доступність викладання, використання інноваційних технологій на уроці.

 

Присутні семінару-практикуму стали активними учасниками майстер-класу та власноруч виконали композиції з живих квітів під керівництвом майстра виробничого навчання з професії «Квітникар.Флорист» Нотченко Катерини Василівни. З доповіддю на тему «Модні тенденції для вибору взуття у 2019-2020 роках» виступила майстер виробничого навчання з професії «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття» Колозова Наталя Анатоліївна.


 З питань співпраці роботодавців та навчального закладу виступив заступник директора ДП «Запорізьке лісомисливське господарство» Коваль Артем Миколайович, який розповів про перспективи проходження виробничої практики та працевлаштування на підприємстві учнів ліцею.

 При проведенні підсумків семінару було відмічено високий рівень організації та проведення обласного семінару-практикуму педпрацівників легкої промисловості та сфери послуг.


Заступник директора з НВР                              Храпач Т.В.