Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


Професії


Адреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
група у Facebook
Календар України. Українське ділове мовлення Випускників шкіл запрошуємо на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу".

Перукар. Манікюрник.

 Є такі професії, без яких не змогла б обійтися жодна людина. Перукар, манікюрник – саме така. Це дуже цікава і прибуткова професія.
 За останні роки ця галузь краси бурхливо розвивається, і одночасно зростає потреба в компетентних фахівцях. Однак, тільки за умови того, що майстер досконало володіє всіма таємницями цього мистецтва, можна бути впевненим, що клієнт вибере саме Вас.
 Красиві доглянуті нігті – візитна картка сучасної людини. Доглянуті руки та ідеальні нігті додають впевненості у собі, підіймають настрій та неодмінно привертають увагу оточуючих, доставляючи усім естетичне задоволення. Тому ця професія зараз необхідна, престижна і чудово оплачувана.
 Останнім часом робота манікюрниці стала більш різноманітною із застосуванням нових операцій. Серед послуг, окрім звичного манікюру, і європейський манікюр, при якому нігті обробляються за допомогою спеціальних приладів. З’явилися можливості для творчості. Сучасний майстер підбирає необхідний для створення задуманого образу колір, відтінок, вручну створює малюнок на нігті (рослинний орнамент, візерунки різних стилів). Застосовують також техніки аплікації й інкрустації.


У нас ви навчитеся:
– обробляти, обпилювати ніготь для надання необхідної форми довжини;
– покривати лаком за всіма правилами виконання манікюрних робіт;
– виконувати дизайн: ліпку акрилами, художній розпис лаками і акриловими фарбами;
– обробляти шкіру рук, проводити їх масаж;
– правильно виконувати дезінфекцію інструментів;
– застосовувати правила обслуговування, способи надання першої медичної допомоги;
– правильно використовувати існуючі інструменти, правильно їх зберігати;

Перукар. Манікюрник. 
Сфера професійного застосування випускника: майстри працюють у перукарнях, салонах краси, косметичних кабінетах, на показах у великих магазинах, театрах тощо.