Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


Професії


Адреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
Випускників шкіл запрошуємо на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу".

Творче життя


 
   17 травня 2014 на території історико-туристичного комплексу «Етносело» в с. Червонокозацьке Вільнянського району відбувся захід «Дефіле на селі». За словами голови обласної громадської організації «Дивосвіт» Інеси Носенко, яка є керівником проекту «Етносело», «Дефіле на селі» - це пілотний проект за участю найкращих модельєрів міста Запоріжжя, який зібрав велику кількість бажаючих долучитися до пізнання етнічного та національно-культурного розмаїття нашого краю. Крім показу мод, на території туристичного комплексу проводилися майстер-класи з національного танцю, розпису будинків, виробництва саману, плетіння тинів, виробництва ляльок-мотанок. 
   У показі мод активну участь взяв наш навчальний заклад з колекціями одягу «Льняна тяганина» (керівник - Жила Тетяна Володимирівна) і «Слов’яночка» (керівник - Фенченко Тетяна Анатоліївна). 
   Колекція одягу «Льняна тяганина» посіла 1 місце на Міжнародному конкурсі «Моди і стилю» Випадкові свідки »у м. Запоріжжя та 1 місце на конкурсі« Феєрія краси »у м. Київ. Колекція була продубльована і пошита спеціально для відомих людей, видатних українців не лише нашого міста, а й країни, таких як Ніна Матвієнко, Олександра Кужель, які брали участь у Міжнародному історико-культурному фестивалі «Хортиця єднає Україну» у Запоріжжі 2008 року. 
   «Льняна тяганина» виконана у фольклорному стилі з використанням елементів національного костюма. Костюми колекції пошиті з натуральних тканин природних забарвлень, для декору використана різна оздоблення - вишивка стрічками, намистом, мережка, мереживо, рюші, шнурівка, плетіння.
 
   Колекція «Слов’яночка» у квітні 2014 отримала головний приз «Гран-Прі» в номінації «Арт-мода» у десятому Всеукраїнському конкурсі дизайнерів "KIROVOGRAD FASHION WEEKEND 2014". 
   Колекція «Слов’яночка» виконана в романтичному стилі з елементами фольклору, в ній використовуються самі різні прийоми обробки з народним орнаментом. 
 
   Фольклорний стиль для нас сьогодні - це шанс зберегти себе і свою культуру, пам’ять наших предків, шанувати народні традиції та зберегти єдність українського народу.